Konta

0zł za Proste Konto Osobiste w Meritum Banku

Kolejny bank wprowadza bezwarunkowe konto za 0zł. Meritum Bank wprowadził wczoraj do swojej oferty Proste Konto Osobiste, które jest zupełnie darmowe, jak również karta debetowa do konta. Konto można założyć przez Internet w 15 minut – bez kuriera i bez wychodzenia z domu.
Za darmo są również przelewy internetowe (Elixir), a także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wcześniej podobną ofertę wprowadził Alior Sync, a zupełnie nie dawno BZWBK (Konto Godne Polecenia).

Od kilku miesięcy wszystko zmierzało w stronę podwyższania opłat za RORy, bo faktycznie tak jest. Ogranicza się też różnego rodzaju promocje dla Klientów. Banki jednak muszą łowić Klientów i przyciągać ich jakimś wabikiem.

Klienci Meritum Banku, którzy założą Proste Konto Osobiste będą mogli skorzystać z Konta Oszczędnościowego oprocentowanego na 4,2%. Co ważne, w przypadku Konta Oszczędnościowego Meritum Bank zapewnia, że do końca roku oprocentowanie nie będzie niższe niż 4%. Możemy także skorzystać z lokaty oprocentowanej na 5% w skali roku dla kwot od 500zł do 20 000zł (powyżej tej kwoty oprocentowanie wyniesie 4%).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *